Výukové programy pro základní školy a jejich žáky

COVID!

Distanční vzdělávání v průběhu lokálních karantén

Naše společnost již od 11.3.2020 nabídla všem školám možnost zpřístupnění veškerého obsahu našeho online řešení Didakta.cz i pro domácí přípravu žáků, a to zcela zdarma.

Do konce června 2020 jsme podle statistik zaznamenali téměř 1,8 milionu spuštění našich programů. Děti strávily s každou aplikací průměrně přes 10 minut, procvičily se v desítkách milionů úloh - to jsou fantastická čísla!

Protože jsme si však vědomi rizik spojených s lokálními karanténami v souvislosti s pandemií viru Covid 19, máme pro Vás řešení, jak využívat naše programy pro distanční vzdělávání i v následujících měsících (a společně doufejme, že ne letech):

  • zpřístupnění našeho obsahu pro Vaše žáky v rámci školní karantény bude zdarma
  • zpřístupněny budou ty výukové programy, které Vaše škola u nás v minulosti v on-line verzi zakoupila
  • v případě uzavření školy (nebo jednotlivých tříd) nás o této vzniklé situaci prosím informujte - my Vám poskytneme čtyřmístný PIN, kterým se budou žáci v domácnosti připojovat k obsahu na Didakta.cz
  • výchozí doba platnosti PINu bude 14 dní, v případě prodloužení karantény platnost prodloužíme
  • podporujeme počítače s operačními systémy Windows (i tablety), MacOS a Linux

Pokud Vaše škola ještě nepřešla na naše on-line řešení, zakupte upgrady svých programů z off-line verzí na on-line verze – jen tak je budete moci poskytnout žákům v průběhu uzavření Vaší školy (případně tříd). Pro upgrade kontaktujte obchodního zástupce, který má Vaši školu na starosti, nebo nám napište na info@silcom-multimedia.cz)

Pro spouštění našich on-line výukových materiálů využívejte naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor pro OS Windows - stahujte z tohoto linku https://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (máte-li zájem o beta verzi pro Linux nebo MacOS, napište nám na tech@silcom-multimedia.cz).

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad rodičů a žáků vzhledem k jejich množství neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

Přejeme Vám mnoho sil ve zvládání covidové situace a doufáme, že i naše programy Vám pomohou překonat výzvy spojené s distančním vzděláváním.